home
magyardeutsch
TÁMOP-3.1.5/A-2
TIOP 1.1.1-07/1
TÁMOP 6.1.2
EFOP-1.3.9-17-2017-00012
Nemzetiségi pályázatok
EFOP-3.3.5-17
TOP-3.2.1-15
HAT-18-01-0995




Sváb lagzi 2022


Sportcsarnok


Büszkeségeink

Petrik Olivér vízilabda és úszás sikerei


Olivér 4 évesen kezdett úszni és 8 évesen vízilabdázni. 6 évesen, óvodásként nyerte élete első Városi úszóversenyét mell,- és gyorsúszásban. Jelenleg a TVSE leigazolt játékosaként 4 bajnokságban vízilabdázik, saját korosztályának egyik legeredményesebb centere az országban.



Eredményei:

2017-2018 DVL Bajnokság 1. hely
2018. május U9 Fradi Kupa 8. hely (csapat legjobb játékosa)
2018. július Suli Kupa Tatabánya 3. hely
2018. Balatonfűzfői Kupa 2. hely
2018. U9 DVL Bajnokság 12 meccs/73 gól 1. hely
2018-2019 Kétszeres Dunántúli Bajnok 1. hely 35 meccs/155 gól
2019. U10 Bajnokság legeredményesebb játékosa az országban
2019. U11 Lignano Olaszországi Torna Silver Csoport 5. hely
2019. Városi Úszó Diákolimpia Tatabánya 50m mell 3. helyezett, 50 m gyors 3. helyezett
2019. Megyei Úszó Diákolimpia Esztergom 50 m gyors 4. helyezett
2019-2020 Dunántúli Bajnokság 1. hely
2021. U12 korosztályos Magyar Válogatott tagja
2020-2021 Dunántúli Bajnokság 2. hely
2021. Pécs Országos Vízilabda Bajnokság Play off 7. hely
2021. Sopron Magyar DVL Felkészülési Kupa 5.hely 4 meccs/28 gól a Kupa legeredményesebb játékosa
2021. Városi Úszó Diákolimpia 100 m mell 1. hely, 100 m gyors 1. hely
2021 Megyei Úszó Diákolimpia 100 m mell 1. hely, 100 gyors 2. hely
2021. U12 korosztályos válogatott Régiós Kupa 1. hely
2022- U13 Budapest és Dunántúli Bajnokság 2. legeredményesebb játékosa az Országban 18meccs/100 gól
2022. U15 TVSE vízilabda csapat oszlopos tagja
2022. március 20. Országos Úszó Diákolimpia (TOP 20) résztvevője 100 mell úszásban

GRATULÁLUNK!!!

A Fekete testvérek birkózó sikerei
2022. márc. 5. Kiskunfélegyháza

Serdülő fiú és lány szabadfogású országos válogató verseny
REMEK SZEREPLÉS BIRKÓZÓINK IDEI ELSŐ VÁLOGATÓJÁN, FEKETE BENJÁMIN GYŐZÖTT!
Kiskunfélegyházán rendezték az év első serdülő fiú és lány szabadfogású országos válogató versenyét, amelyen birkózóink jól szerepeltek.
"A serdülő EB-re való kijutás első állomása volt ez a kiskunfélegyházi viadal. A közel 200 versenyzők számláló megmérettetésen nagyszerű sikereket értek el a Tatabányai Sport Club birkózói.
Mind a 4 induló sportolónk a pontot érő 1-6 helyek valamelyikén végzett. Külön kiemelkedik Fekete Benjámin 1. helye, aki 4 győztes mérkőzéssel állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára" - értékelt Katona Géza, vezetőedző.
Eredmények:
Fiúk
62 kg 1. Fekete Benjámin
Lányok
50 kg 5. Fekete Laura
GRATULÁLUNK!






Irodalmi vetélkedő 2019. október
Kodály Zoltán Ált. Isk. Tatabánya

Sümegi Lili 3. osztály, 1. hely

Téma: Nógrádi Gábor: Gyerekrablás a Palánk utcában





Környezetvédelmi levelezős csapatverseny döntője a Tatabánya Óvárosi Általános Iskolában
2019. március 21.

2019. március 21-én az Óvárosi Általános Iskola által szervezett környezetvédelmi verseny döntőjében iskolánk 5. osztályának csapata 1. helyezést ért el.
Csapattagok:
Bauer Bálint, Fekete Benjamin, Fekete Laura, Sztrikinácz Flóra



2. helyezés: Kerecsensólymok csapata:
Molnár Zsófia, Sárközi Klaudia, Szabó Veronika, Varga Emília 3.osztályos tanulók
Gratulálunk!!




Vegy-ész verseny győztesei 2019. március
Cikk a 24 Órában és a kemma.hu-n






Roncsek Emma

Megyei felsős német olvasási verseny
Felsőgalla 2017.nov. 9.
1. hely
Felkészítő:
Schneiderné Bachmann Ágnes

Megyei német népismereti verseny
Tarján 2017.11.27.
2. hely
Felkészítő:
Schneiderné Bachmann Ágnes

Német szavalóverseny
Süttő 2018.01.26.
1. hely
Felkészítő:
Schneiderné Bachmann Ágnes

Regionális német szavalóverseny
Mosonmagyaróvár 2018.03.02.
4. hely
Felkészítő:
Schneiderné Bachmann Ágnes

Megyei német verseny
Tát 2018.04.10.
1. hely
Felkészítő:
Schneiderné Bachmann Ágnes

Országos német nyelvi verseny
Budaörs 2018.04.19.
1. hely
Felkészítő:
Schneiderné Bachmann Ágnes

Német népismereti verseny
Budapest 2018.04.25.
1. hely
Felkészítő:
Schneiderné Bachmann Ágnes
Riesing Istvánné


Fülöp Stefanie

Dózsa György Általános Iskola versíró verseny
Tatabánya 2017.nov. 9.
2. hely
Felkészítő:
Greilinger Judit

Megyei német népismereti verseny
Tarján 2017.11.27.
2. hely
Felkészítő:
Schneiderné Bachmann Ágnes

Német szavalóverseny
Süttő 2018.01.26.
2. hely
Felkészítő:
Schneiderné Bachmann Ágnes

Regionális német szavalóverseny
Mosonmagyaróvár 2018.03.02.
11. hely
Felkészítő:
Schneiderné Bachmann Ágnes

Megyei német verseny
Tát 2018.04.10.
1. hely
Felkészítő:
Schneiderné Bachmann Ágnes

Országos német nyelvi verseny
Budaörs 2018.04.19.
1. hely
Felkészítő:
Schneiderné Bachmann Ágnes

Német népismereti verseny
Budapest 2018.04.25.
1. hely
Felkészítő:
Schneiderné Bachmann Ágnes
Riesing Istvánné


Schneider Richard

Az év tanulója 2013
Valéri Koch díj Schneider Richardnak
2017. január 8.
Kimagasló tanulmányi és a német nemzetiségi hagyományok ápolása terén végzett munkájáért vehette át Schneider Richard, iskolánk volt tanulója a Valéria Koch díjat, mely a magyarországi német diákoknak adható legmagasabb kitüntetés.
Gratulálunk ehhez a kimagasló elismeréshez!


Országos Német Népismereti Verseny

Budaörs 2013.04.24.
1. hely

Felkészítő:
Riesing Istvánné,
Árendásné Huj Katalin,
Schneiderné Bachmann Ágnes

Megyei Német Nyelvi Verseny (7-8.)
Nyergesújfalu, 2013.04.26.
1. hely

Felkészítő:
Riesing Istvánné,
Árendásné Huj Katalin,
Schneiderné Bachmann Ágnes

Országos Német Nyelvi Verseny (7-8.)
Solymár, 2013.04.18.
1. hely

Felkészítő:
Árendásné Huj Katalin

Vándortarisznya megyei uniós vetélkedő
Tatabánya Kőrösi Ált. Isk.,2013.05.09.
2. hely

Felkészítő:
Tomasovszky Edit



Káhn Kristóf

Nyolc éven keresztül
kitűnő tanuló
Országos Német Nyelvi Verseny (7-8.)
Nyergesújfalu, 2013.04.26.
1. hely

Felkészítő:
Árendásné Huj Katalin

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtani
Verseny Megyei Fordulója

Tatabánya, 2013.ápr.13.
2. hely

Felkészítő:
Metláger Erzsébet

Vándortarisznya megyei uniós vetélkedő
Tatabánya Kőrösi Ált. Isk.,2013.05.09.
2. hely

Felkészítő:
Tomasovszky Edit

Schneider Gréta

Nyolc éven keresztül
kitűnő tanuló
Országos Német Népismereti Verseny
Budaörs, 2013.04.24.
3. hely

Felkészítő:
Riesing Istvánné,
Árendásné Huj Katalin,
Schneiderné Bachmann Ágnes

Megyei Német Nyelvi Verseny (7-8.)
Nyergesújfalu, 2013.04.26.
2. hely

Felkészítő:
Riesing Istvánné,
Árendásné Huj Katalin,
Schneiderné Bachmann Ágnes

Országos Német Nyelvi Verseny (7-8.)
Solymár, 2013.04.18.
11. hely

Felkészítő:
Árendásné Huj Katalin


Bántó Balázs
Országos Német Népismereti Verseny
Budaörs 2013.04.24.
12. hely

Felkészítő:
Riesing Istvánné,
Árendásné Huj Katalin,
Schneiderné Bachmann Ágnes

Vándortarisznya megyei uniós vetélkedő
Tatabánya Kőrösi Ált. Isk.,2013.05.09.
2. hely

Felkészítő:
Tomasovszky Edit
Megyei Német Nyelvi Verseny (7-8.)
Nyergesújfalu, 2013.04.26.
2. hely

Felkészítő:
Riesing Istvánné,
Árendásné Huj Katalin,
Schneiderné Bachmann Ágnes


Nagy Krisztián
Vándortarisznya megyei uniós vetélkedő
Tatabánya Kőrösi Ált. Isk.,2013.05.09.
2. hely

Felkészítő:
Tomasovszky Edit


Straubinger Kitti
J&S Karate Kupa
Kata
2. hely

Diákolimpia
Kata
1. hely

Európa kupa
3. hely

Karate Bajnokság
Bécs, Kata
1. hely

Magyar bajnokság
5. hely

Tarján J&S Speed Kupa
Küzdelem és Kata
1. hely

Szlovákia
Keszegfalva, Küzdelem
1. hely


Szegedi Gergő

Az év sportolója 2013
J&S Karate Speed Nemzetközi Kupa
Tarján
1. hely

Karate Kupa
Szlovákia, Keszegfalva
2. hely

Diákolimpia
Nyíradony
1. hely

Diákolimpia
Várpalota, elödöntő
5-8. hely

Magyar Bajnokság
Gyöngyös
1. hely

Nemzetközi Karate Verseny
Szlovákia, Dunaszerdahely
2. hely

J&S Karate Speed Nemzetközi Verseny
Tarján
1. hely
Legtechnikásabb versenyző különdíj

Renmei SE legeredményesebb versenyzője 2012

NBII Észak-nyugati csoport junior kézilabda csapat bajnok


Tarján SE Ifi Kézilabda Csapat
7. és 8. évfolyamos fiú kézilabdásaink

Budapest Kézilabda Kupa (U 10) 4. hely
Erima Kézilabda Kupa Országos elődöntő 5. hely
NB II. Északnyugati Régió Junior Bajnokság I. hely


edző: Csik Ákos


2831 Tarján, Rákóczi út 13.    tel.: 06-30/013 24 47    e-mail: tarjaniskola@gmail.com

Héregi telephely


Vértestolnai telephely


Csengetési rend
1.óra: 7.55-8.40
2.óra: 8.50-9.35
3.óra: 9.45-10.30
4 óra: 10.40-11.25
5.óra: 11.35-12.20
6. óra: 12.40-13.25
7. óra: 13.30-14.15
8. óra: 14.20-15.05
9. óra: 15.10-15.55



Tarján


Staufenberg


Halle